10 Milyar Aktif Mikroorganizma

Günde 1 Kapsül – Gücü Ne?
Probiyotik bir desteğin gücü KOB (Koloni Oluşturan Birim) ile belirlenir. Mastervit® Probiyotik, her 1 kapsülündeki 10 Milyar KOB Aktif Mikroorganizma içeriği sayesinde günlük ihtiyacınız olan miktarı tek 1 kapsül ile karşılar. Piyasada bulacağınız diğer ürünlerden ise 1’den çok adet tüketmek zorunda kalabilirsiniz.

12 Farklı Suş

.

Suş Çeşitliliği – İçinde Ne Var?
Yapılan araştırmalar, bir probiyotik üründeki suş çeşitliliği ne kadar fazlaysa, elde edeceğiniz faydanın da o denli çeşitli ve fazla olacağını göstermektedir. Çünkü her bir probiyotik suşun farklı faydaları bulunmaktadır. Bazı probiyotik suş türleri gaz sorununa iyi gelirken, bazıları bağışıklık sistemini destekler, bazıları ise kilo verme sürecinizi destekler. Piyasada bulacağınız diğer ürünlerdeki suş çeşitliliğini ve hangi tür probiyotik suşlara sahip olduğunu kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Mide Asidine Dayanıklı Patentli DRCaps®

Hedefine Varıyor mu?
Midenin PH seviyesi 1,5 – 2,0 arasındadır. Yani midemiz kuvvetli bir asidik ortama sahiptir. Aldığınız takviye gıdanın içindeki probiyotiklerin asıl varmaları gereken yer olan kalın bağırsağa ulaşana kadar mide asidinden etkilenmemesi gerekir. Mastervit® Probiyotik, patentli DRCaps® kapsül sayesinde mide asidinden etkilenmez ve bağırsakta çözünerek probiyotikler etkilerini %100 gösterirler.

0

Start typing and press Enter to search